Секретарь

от 10 000 до 15 000 грн. на руки

Откликнуться
Вы откликаетесь на вакансию в другой стране

Страна размещения вакансии — Украина.

В резюме не указано, что вы готовы туда переехать.

Все равно откликнутьсяНе откликаться

У вас слишком много избранных вакансий. Вам нужно удалить ненужные вакансии из списка избранного, чтобы добавить ещё одну.

Удалить самую старую вакансию и добавить эту

Отменить

Требуемый опыт работы: 1–3 года

Полная занятость, полный день

Ми молода та амбітна команда, що шукає не менш амбітних працівників у свій колектив. Якщо Ви відчуваєте у собі потенціал долати будь-які вершини, прагнете бути потрібними та приносити користь країні та суспільству, отримуючи за це винагороду не лише матеріальну, але і моральну, тоді Ви можете влитись у наш колектив.

Що необхідно від вас: пунктуальність, акуратність, скрупульозність, високий рівень грамотності, стресостійкість, уміння працювати в колективі, вимогливість до себе і оточуючих, готовність до ненормованого графіку та відряджень + резюме + готовність пройти конкурс.

Що пропонуємо ми: офіційне працевлаштування, цікавий колектив, кар'єрний ріст, можливість вчитись (семінари, тренінги, курси), цікаву роботу та неоціненний досвід, якщо Ви наша людина, та, котру ми шукаємо, то пропонуємо ще й хороших друзів :)

Обов’язки: стандартні обов’язки секретаря: реєстрація кореспонденції, підготування листів та наказів, прийом дзвінків, організація зустрічей, організація забезпечення офісу усім необхідним, контроль за виконанням наказів та розпоряджень, стенографія нарад.

Адрес

село Никитинцы, улица Юности, 2
­
Написать сопроводительное письмоПисьмо отправлено

Сопроводительное письмо к отклику

Вакансия опубликована 1 марта 2018

Вакансии из других профобластей