ООО High Field (Хай Филд) 

Киев

Сферы деятельности

Сельское хозяйство

Я хочу тут работать

ООО High Field (Хай Филд) 

High Field – експерти в наданні комплексних рішень для сільськогосподарьскої техніки.

 

Наша компанія динамічно і послідовно розвивається, збільшуючи штат співробітників. Зростання менеджерського і сервісного штату сприяє зросту обороту компанії. На сьогодні штат компанії налічує 10 виїздних бригад, які можуть оперативно вирішувати задачі будь-якої складності. Кожна сервісна бригада має достатній рівень технічного оснащення для вирішення проблем на місцях.

 

Достатня кількість товару на складі дозволяє нам оперативно реагувати на запити наших партнерів. Ми з кожним роком все більше інвестуємо в склад, не зупиняючись на досягнутому. Ми робимо все, щоб задовільнити потреби наших клієнтів, тому потрібний товар може бути у вас вже через 2 дні.

 

З кожним роком ми зменшуємо відстань від нас до наших партнерів, відкриваючи нові офіси. Даємо нашим клієнтам впевненість, що потрібний їм товар буде доставлений вчасно. Ми працюємо з кожною областю України.

 

Як експерти сільсьськогосподарської техніки добре знаємо клієнта і його потреби. Вирішуємо проблеми і не створюємо нових. Ми системна компанія зі значним досвідом, що дозволяє нам приймати єдине правильне рішення. Максимально оперативно відпрацьовуємо запит і виїжджаємо
до клієнта. Достатній товарний запас для того, щоб наші партнери завжди почувалися впевнено. Ми на зв’язку 24 години на день, 7 днів на тиждень.

 

Розуміємо. Діємо. Дбаємо.

 
Компания не разместила информацию об открытых вакансиях.